Valsts policijai 100

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, Valsts policijas simtgades jubilejas ietvaros, rīkoja 1.-4.klašu zīmējumu konkursu.

Arī mēs, Jaunjelgavas vidusskolas 3.klase kopā ar klases audzinātāju Solvita Vickopu, aizsūtījām sveicienus Aizkraukles policijas darbiniekiem.

19.decembrī pie mums ieradās ciemiņš- Aizkraukles iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Egija Kārkliņa. Viņa izteica pateicību par jaukajiem zīmējumiem un apsveica divu labāko darbu autores- Rūtu Bražoni un Zandu Kreizu. Meitenes saņēma dāvaniņas un pateicību no Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka R.Dreijera.

Cienījamie policijas darbinieki, novēlam Jums mierīgus un klusus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2019.gadu!

Jaunjelgavas vidusskolas 3.klase un skolotāja

Solvita Vickopa