Mācāmies attālināti

Lai rosinātu skolēnus vairāk iziet laukā un pamanīt pavasarīgās pārmaiņas dabā,  5.-9. klasēm vizuālajā mākslā tika dots uzdevums savākt dabas materiālus, kurus varētu izmantot Lieldienu olu krāsošanā.

Informācijas meklēšana, vajadzīgo materiālu atpazīšana un vākšana, olu krāsošana ģimenes lokā vainagojās ar visdažādāko nokrāsu Lieldienu olu kompozīcijām uz svētku galda. 8. klases skolēna Jāņa Censoņa darbs uzskatāmi parāda eksperimenta rezultātu.

Jau iepriekš dabas materiālus savā darbā radoši izmantojusi 7. klases skolniece Kitija Krūmiņa. Nosūtot darba fotogrāfiju skolotājai, viņa rakstīja: "Acis nav krāsotas ar zīmuli, izmantoju zilās sniegpulkstenītes (nezinu īsto nosaukumu). Attālinātās mācīšanās rezultāts - skolotājai prieks par radošo skolnieci, bet Kitija uzzināja, ka zilās puķītes ir zilsniedzītes.