Konkurss „Interesanti man kā vēsturniecei/-kam” Pļaviņās

Šis bija jau ceturtais gads, kad vienkopus pulcējās skolēni, lai draudzīgā un saistošā veidā  domātu par ar vēsturi saistītiem jautājumiem. Konkursā kopumā piedalījās 41 komanda (164 dalībnieki), pārstāvot  16 skolas. Šogad konkursā piedāvājām piedalīties skolēniem arī no citiem novadiem, tādējādi Aizkraukles reģiona skolēnu komandu pulku papildināja arī Daugavpils, Smiltenes, Viļānu, Dundagas, Suntažu un Jelgavas reģionu skolu skolēnu komandas.

6.-7. klašu grupā piedalījās komanda „Lauvēni”: Jānis Censonis, Raivo Riekstiņš, Sindija Juškena, Viktorija Griķe.

 8.-9. klašu grupā piedalījās komanda „Strāva”: Māris Broks, Diāna Mālniece, Gundega Gruberte, Līva Razgale.

Savukārt vidusskolas posmā piedalījās un III vietu ieguva komanda “Frīdrihštate”: Marta Ķirse, Beāte Beta Strautniece, Linda Braumane, Patrīcija Liepiņa.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma konkursa atbalstītāja Skrīveru pārtikas kombināta saldās balvas – konfektes “Gotiņa”, bet komandu konsultanti- lielkonfekti un ziedus, ko bija sarūpējis konkursa atbalstītājs – ziedu salons „Pārsteigums”. Šāds konkurss Aizkraukles reģionā notiek jau ceturto reizi un jau ir kļuvis par tradīciju ar augstu pievienoto vērtību – ik gadu to organizējam kādā no Aizkraukles reģiona skolām (pašlaik konkurss ir noticis Aizkraukles novada vidusskolā, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā, Jaunjelgavas vidusskolā un Pļaviņu novada ģimnāzijā).

Paldies skolēniem par uzcītību un interesi!

Inese Mireka

 

Foto:Anete Bite, Rolands Paļuga.

        

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com