Sveiciens māmiņām!

Pasaule ir pretstatu un kontrastu pilna. Baltais un melnais. Lielais un mazais. Skaļi un klusām. Uzvara un zaudējums. Bēdas un prieks.  Un mēs ejam pa dzīvi, iepazīstot šo pretstatu abas puses – gan jauko, gan ne tik patīkamo. Taču ir labi apzināties, ka ir kas stabils un nemainīgs, kur vienmēr patverties un gūt atbalstu. Tā ir mātes mīlestība.

Māte – arī viņā mīt pretstati. Ikdienas rūpes un mīļais smaids. Vēlme pasargāt no kļūdām un spēja palaist vaļā, uzticēties. Trauslums un garīgais spēks. Mātes mīlestības ieskauts, bērns mācās saprast, kā mazais pamazām pāraug lielajā, kā skaļais sāk ieklausīties klusumā, kā zaudējums mudina sasniegt jaunas uzvaras, kā bēdas māca atkal rast prieku. Un cik tas ir daudz – dāvāt iepriecinājumu citiem!

Lai sirsnības un mīlestības pilna Mātes diena jūsu ģimenēs un mājās!

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com