Aprīlis, 2017


Jaunjelgavas vidusskolas skolēni Laura Frīdmane, Aija Steca, Linda Korbuta, Māris Broks, Tomass Deinis, skolotājas Anita Tumane, Katrīna Stahovska, Inese Ermansone un šoferis Māris Rēķis dodas vizītē uz sadraudzības skolu Polijā.
Skolotājas ir sagatavojušās atklātajai stundai Polijas skolā Jablonnā. Tiek stāstīts par Latviju, par gadskārtējām tradīcijām Latvijā, un tieši par Lieldienām. Poļu skolēni mūsu skolotāju vadībā mācās latviešu valodu, veido Lieldienu dekorus un iepazīst Latviju.
Mūsu Jaunjelgavas vidusskolas skolēni ir sagatavojuši trīs populāras spēles, ko mācīt citiem puikām un meitenēm no Lietuvas, Polijas, Turcijas, Rumānijas, Itālijas, Spānijas un Ungārijas. Mājas darbu klāstā bija ne tikai atklātā stunda skolotājiem un skolēniem, Skolēniem bija jāparāda 20.minūšu sagatavotā koncertprogramma - latviešu tautas dziesmas un dejas. Mūsu skolēni dejojot un dziedot latviešu nacionālajos tērpos guva nedalītu atzinību no skatītāju puses. Un vēl katras skolas skolotāji kopā ar skolēniem organizēja savu nacionālo ēdienu vakaru. Tas bija ne tikai garšīgi, bet ļoti interesanti. Visu vizītes laiku gaisā virmoja enerģija, pozitīvas emocijas , spēles prieks un mēs visi kopā guvām daudz jaunu zināšanu un noderīgu pieredzi. Skolēni rādīja, ko paši prot un mācījās arī no citiem, tā uzzinot daudz jauna par citām skolām un zemām. Protams, arī dzīvošana ģimenēs un meiteņu un puiku patstāvība bija laba dzīves skola. Noslēgumā mūsu poļu draugi bija noorganizējuši kopēju ekskursiju uz skaistu pilsētu Lublinu un galvaspilsētu Varšavu.

              

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com