Sportiskā nedēļa

8.-12.aprīlī skolas pašpārvalde organizēja Sportisko nedēļu, kurā katru dienu varēja piedalīties kādās aktivitātēs. Pirmdien skolēni tika aicināti garajā starpbrīdī kopā vingrot. Otrdien ļoti lielu atsaucību guva Kendamas turnīrs, kurā uzvarēja Linards Kvedaravičs (1.-4.kl. grupā) un Raivo Riekstiņš (5.-8.kl. grupā). Trešdien katrs varēja parādīt savu veiklību, lecot ar lecamauklu, vai spēku, cilājot hanteles. Ceturtdien volejbola turnīrā uzvarēja apvienotā 10.-11.kl. komanda.

Gājputnus gaidot

Gaidot pavasari un gājputnus atgriežamies no siltajām zemēm, skolas pašpārvalde aicināja katrai klasei pagatavot putnu būrīti. Paldies 2.klasei, 3.klasei, 4.klasei, 6.klasei, 7.klasei, 9.klasei un 11.klasei! Skolas teritorijā tika izvietoti 9 putnu būrīši, kas gaida jaunus iemītniekus.

Erudīcijas šovs

24.janvārī skolas parlaments aicināja uz „Erudīcijas šovu”, kurā piedalījās 5.-10.kl. skolēnu jauktās komandas. Bija jāatbild uz jautājumiem par vēsturi, ģeogrāfiju, matemātiku, kultūru un sportu. Uzvarētāji – Nora Dzenīte, Jānis Censonis, Tomass Deinis, Rebeka Kalneja un Māra Auziņa.

Helovīnu ballīte 2017

1. oktobrī skolā notika Helovīnu ballīte „Šausmu nakts JVS”. Tajā skolēniem bija iespēja aktīvi darboties komandās un iziet trasīti „Bailes no paša ēnas”. Nomināciju „Mis Baismīgā” ieguva Arita Stesela, un nomināciju „Mr. Baismīgais” - Mārcis Kārkliņš.

Valentīna diena

Par godu Valentīna dienai 14.februārī skolā risinājās spēle – Atrodi pāri. No rīta katrs skolēns saņēma sirsniņu ar ciparu un dienas gaitā vajadzēja atrast otru tāda paša cipara īpašnieku un nofotografēties parlamenta izveidotajā foto stūrītī. Uzdevums laikam bija grūts, jo tikai trīs pāri spēja atrast viens otru un nofotografēties. Paralēli skolā darbojās arī Valentīna dienas pasts.